Čištění interiéru vozidel

V první fázi si od Vás vozidlo vyzvedneme na předem určeném místě a převezeme k čištění do naší garáže (pokud se nedomluvíme jinak). Vozidlo je následně vyklizeno od osobních věcí a důkladně vysáto včetně zavazadlového prostoru. K čištění povrchů od plastů až po kůži používáme přípravky z řady Auto Finesse, která se již řadu let věnuje výrobě prvotřídní autokosmetiky. Tepování koberců a sedaček zajišťuje výkonný profesionální čistící (extrakční) stroj a ověřené přípravky značky Kärcher

V případě čištění klimatizace používáme pěnový čistič, který je optimální na čištění a desinfekci klimatizačních systémů všech motorových vozidel. Nanáší se pomocí hadičky do výparníku a ventilačních otvorů klimatizace. Účinně zabíjí plísně i bakterie a čistí všechna dostupná místa ventilace od mastnoty a znečištění, které snižují účinnost klimatizační jednotky. Pro vyšší účinnost doporučujeme před aplikací vyměnit kabinový filtr. 

Tepování povrchů

Vyčistit zašlý koberec, skvrny na sedačce, čalounění pro nás není problém. Důležité je povrch dokonale vysát, což zajistí náš výkonný vysavač, následné čištění již probíhá nástřikem tekutiny s obsahem čistící chemie, narušení špíny kartáčem s vhodnou tvrdostí vůči podkladu a následné odsátí špíny společně s přebytečnou vodou. Po vyčištění zůstává povrch stále vlhký a je třeba ho před opětovným použitím nechat doschnout. Používáme profesionální čistící (extrakční) stroj a ověřené přípravky značky Kärcher.

Extraktor - zařízení na hloubkové čištění extrakční metodou. Voda a čistící detergent je pod tlakem vstřikován do povrchu, zde uvolní nečistoty a následně je výkonným sacím motorem vše odsáto.

Vše na této stránce opravdu nebylo zdarma
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!